Monthly Archives: August 2018
You are browsing the site archives by month.
Kā aizdevējs tiek pārliecināts

Tas nav grūti! Jums tikai jāatbilst dažām aizdevēja prasībām, kas dod iespēju saņemt kredītu:

 • Laba kredītvēsture
 • Atbilstošs vecums
 • Regulāri pierādāmi ienākumi
 • Bankas konts un citi sīkumi

Ja Jums ir laba kredītvēsture un regulāri ienākumi (oficiāli), tad Jums nevajadzētu būt problēmām saņemt patēriņa kredītu no vadošajiem aizdevējiem.

Pirms piesakieties kredītam, apskatiet vairākus aizdevēju piedāvājumus! Tā kā riska faktors būs Jūsu ziņā, Jūs iegūsiet zemāku procentu likmi, lielāku kredīta summu un ilgāku atmaksas termiņu. Jums ir jābūt īpaši uzmanīgiem ar kredīta atmaksas grafiku.Ir ieteicams aizņemties tikai tik daudz, cik Jums patiešām nepieciešams un ko Jūs pēc tam spēsiet viegli atmaksāt aizdevējam. Šajā gadījumā, ja Jūs neatmaksāsiet kredīta summu, Jūsu kredītvēsture tik sabojāta. Slikta kredītvēsture liegs saņemt jebkādus kredītus un traucēs Jums turpmāk ne tikai kredītu saņemšanai!

Kontrolē savus izdevumus

Sekošana līdzi tēriņiem ir viens no efektīvas budžeta plānošanas soļiem.

Kamēr mēs nezinām, kur tērējam, tikmēr arī nezināsim, kur varam ietaupīt, lai daļu no nopelnītā varam paturēt tikai sev.

ātro kredītu soda procenti

atrais kredits top

atrais kredits totem

ātrie kredīti tiesa

ātro kredītu tops

ātrie kredīti top

ātro kredītu top

atrais kredits uk

ātrais kredīts uzņēmumiem

atrais kredits uz seb banku

ātrais kredīts uzņēmumam

ātrie kredīti uz gadu

ātrie kredīti uz 24 mēnešiem

ātrie kredīti uz vairākiem mēnešiem

ātro kredītu uzraudzība

ātrie kredīti uz ilgāku laiku

Finanšu un ekonomiskā krīze, kas Latviju skāra 2009. gadā, radīja apstākļus, kas ļāva attīstīties dažāda veida nebanku finanšu pakalpojumiem, tajā skaitā ātrajiem kredītiem. Kopš šī laika ātro kredītu nozare ir ievērojami augusi un guvusi lielu popularitāti, par spīti uz tai vērsto kritiku par augstajām procentu likmēm, strauji pieaugošajiem kredītu maksājumiem, kā arī neatbildīgu kreditēšanu.

Finanses

Finanšu sektors pieaug ar lieliskiem darījumiem un konkurenci, kas liek cilvēkiem iesaistīties finanšu sektorā.

Tādēļ visi šie jautājumi tiek vainoti mājokļu krīzes pieaugumā, kas vēl vairāk palielina pieprasījumu pēc ātrajiem kredītiem.

Noteikumi un nosacījumi atbilstības kritērijiem

money

Lai gan ātrie kredīti tiek uzskatīti par ātrāko un vienkāršāko veidu, kā iegūt īstermiņa kredītu, tomēr Jums ir jāievēro konkrēti noteikumi un nosacījumi, kas ir būtiski.

Ātro kredītu nosacījumi ir šādi:

 1. Pieteikuma iesniedzējam jābūt vecumā no 18 gadiem.
 2. Pieteikuma iesniedzējam ir jābūt pilsonim vai nepilsonim ar uzturēšanās atļauju.
 3. Pieteikuma iesniedzējam jābūt regulāram ienākumu avotam
 4. Pieteikuma iesniedzējam jābūt ar aktīvu bankas kontu
 5. Pieteikuma iesniedzējam jābūt ar aktīvu telefona pieslēgumu
 6. Pieteikuma iesniedzējam jābūt ar elektronisko pastu
 7. Pieteikuma iesniedzējam jābūt ar nesabojātu kredītvēsturi

Tāpēc, ja aizņēmējs kvalificējas visiem iepriekš minētajiem kritērijiem, tad viņš/viņa ir tiesīgs aizņemties norādīto summu uz vajadzīgo termiņu. Summas un kredīta jautājumus palīdzēs kredīta kalkulators.

Izmēģiniet pieteikties sūtot SMS un gūstiet jaunu pieredzi…

Pieņemot, ka jau esat pieņēmis lēmumu atkārtoti pieteikties aizdevumam un esat izpētījis visu pieejamo informāciju par komisijas maksas un procentu maksājumiem, iespējams, ka ir vērts izmēģināt pieteikties pakalpojumam “SMS kredīti”, jo to darbības princips ir tieši tāds pats kā jau iepriekš ņemtajam aizdevumam, bet pieeja – nedaudz citādāka. Pieredzējuši kredītspeciālisti uzsver, ka, izmantojot pakalpojumu “SMS kredīti”, Jums nav nepieciešama piekļuve internetam, lai iegūtu papildus finanšu līdzekļus, tādējādi Jūs varat sagatavot drošības spilvenu gadījumiem, kad papildus nauda var būt nepieciešama uzreiz.

Uz īsu atmaksas termiņu aizņemties ir reāli!

Maksājuma kartesĀtrais kredīts internetā jau sen vairs nav nekas jauns vai nepieredzēts. Ātrais kredīts internetā ir ar laiku pārbaudīta iespēja uz īsu atmaksas termiņu aizņemties samērā nelielu summu par to neiesniedzot ķīlu vai nemeklējot galvotāju. Ātrais kredīts internetā ir ātrs, pateicoties mūsdienu tehnoloģiju sniegtajām iespējām. Proti, internets šobrīd ir visur – telefonos, datoros, mājās un ārpus mājām, publisks un privāts. Tāpat arī katram cilvēkam ir telefona numurs un jau bērna vecumā daudziem tiek atvērts arī bankas konts. Principā tas ir viss, kas nepieciešams, lai pieteiktos ātrajam kredītam internetā.

Ņemot kredītu bankā, arī 18 gadu vecumā, katra klienta pieteikums aizdevumam tiek izskatīts individuāli. Parasti bankas darbinieks kopā ar klientu kopīgi izskata visas kreditēšanas iespējas un sastāda klientam ērtu atmaksas grafiku. Ne mazāk svarīga nianse ir iespēja pagarināt kredīta atmaksas termiņu vai atmaksāt aizdevējam naudu pilnā apjomā pirms kredīta atmaksas termiņa beigām. Šīs iespējas katram aizdevējam var būt ar atšķirīgiem nosacījumiem, tāpēc ir svarīgi to izpētīt vēl pirms aizņemšanās.

Ātrie aizdevumi pieejami internetā, tāpēc ir saņemami jebkurā vietā – arī mājās, sēžot pie datora.

Pirms aizņemies izvērtē visas alternatīvas!

SMS kredīti, ātrie kredīti, patēriņa izmantot nepārdomātu izdevumu segšanai. Pirms lēmuma pieņemšanas par kredīta ņemšanu ir kredīts – tie visi ir īstermiņa aizdevumi, kas paredzēti negaidītu naudas grūtību risināšanai, tādēļ tos nevajadzētu jāapsver visas alternatīvas (aizņēmums no draugiem, iekrājumu veidošana), bet, ja tomēr kredīts ir nepieciešams, ir jāaizņemas atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju.

Ātrie aizdevumi ir saņemami bez galvotāja – nav nepieciešams piesaistīt cilvēku, kas galvo un tādējādi nodrošina Jūsu aizņēmumu.

Kredīts Jūsu vajadzībām

Atkarībā no Jūsu vajadzībām, internets piedāvā dažādus kredītu veidus!

Ja esat atradis ātro aizdevumu, kura apmērs atbilst jūsu prasībām, pārliecinieties, vai jūs apmierina arī kompānijas piedāvātais atdošanas laiks. Nereti ātrais aizdevums ir jāatmaksā viena mēneša laikā, jāpiebilst gan, ka daži kredīta devēji piedāvā līdz vienam vai diviem gadiem ilgu atdošanas termiņu.

Kopējās klienta izmaksas, izmantojot šo pakalpojumu, veido komisijas maksas par aizdevuma pieprasījuma izskatīšanu, aizdevuma izsniegšanu, aizdevuma noteikumu maiņu, visa aizdevuma pirmstermiņa apmaksu un procentu maksājumi. Komisiju apmēri un citu maksājumu apmēri ir noteikti cenrādī vai līgumā.

SMS kredīta priekšrocības

SMS kredīts ir iespēja saņemt nepieciešamo naudas summu no jebkuras vietas Latvijā, pat tad, ja nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu. Atliek tikai nosūtīt īsziņu ar vēlamo aizdevuma apjomu un termiņu uz aizdevēja norādīto tālruņa numuru. Ja kredītam pieteiksies aizdevēja darba laikā, lēmums par to tiks pieņemts pavisam drīz. Ja tas būs pozitīvs, arī nauda norādītajā bankas kontā tiks ieskaitīta dažu minūšu laikā.

Pirms aizņemties, apdomā, vai Tev kredīts nepieciešams. Iespējams, apdomīgi plānojot tēriņus, Tu no tā vari izvairīties.

 • Vismaz nedēļu fiksē visus savus ienākumus un izdevumus;
 • Pārbaudi savus krājumus – iespējams, Tu regulāri iegādājies to, ko nemaz nepatērē;
 • Izmanto akcijas un atlaides, bet nekļūsti tādēļ izšķērdīgs;
 • Savlaicīgi atliec naudu atvaļinājumam, hobijam un citiem gadījumiem;
 • Mēneša sākumā izvēlies prioritātes – kuru preču iegāde ir neatliekama, bet kuras var pagaidīt;
 • Neplāno vienā mēnesī vairākus lielus pirkumus;
 • Mēneša tēriņus plāno ar rezervi.

Priekšrocības:

 • pieejams skaidrā naudā
 • iespēja atlikt pamatsummas maksājumu līdz 3 mēnešiem
 • bez nodrošinājuma
 • fiksēts ikmēneša maksājums
 • var piesaistīt galvotāju lielākas summas saņemšanai.