Daily Archives: August 19, 2018
You are browsing the site archives by date.
Uz īsu atmaksas termiņu aizņemties ir reāli!

Maksājuma kartesĀtrais kredīts internetā jau sen vairs nav nekas jauns vai nepieredzēts. Ātrais kredīts internetā ir ar laiku pārbaudīta iespēja uz īsu atmaksas termiņu aizņemties samērā nelielu summu par to neiesniedzot ķīlu vai nemeklējot galvotāju. Ātrais kredīts internetā ir ātrs, pateicoties mūsdienu tehnoloģiju sniegtajām iespējām. Proti, internets šobrīd ir visur – telefonos, datoros, mājās un ārpus mājām, publisks un privāts. Tāpat arī katram cilvēkam ir telefona numurs un jau bērna vecumā daudziem tiek atvērts arī bankas konts. Principā tas ir viss, kas nepieciešams, lai pieteiktos ātrajam kredītam internetā.

Ņemot kredītu bankā, arī 18 gadu vecumā, katra klienta pieteikums aizdevumam tiek izskatīts individuāli. Parasti bankas darbinieks kopā ar klientu kopīgi izskata visas kreditēšanas iespējas un sastāda klientam ērtu atmaksas grafiku. Ne mazāk svarīga nianse ir iespēja pagarināt kredīta atmaksas termiņu vai atmaksāt aizdevējam naudu pilnā apjomā pirms kredīta atmaksas termiņa beigām. Šīs iespējas katram aizdevējam var būt ar atšķirīgiem nosacījumiem, tāpēc ir svarīgi to izpētīt vēl pirms aizņemšanās.

Ātrie aizdevumi pieejami internetā, tāpēc ir saņemami jebkurā vietā – arī mājās, sēžot pie datora.

Pirms aizņemies izvērtē visas alternatīvas!

SMS kredīti, ātrie kredīti, patēriņa izmantot nepārdomātu izdevumu segšanai. Pirms lēmuma pieņemšanas par kredīta ņemšanu ir kredīts – tie visi ir īstermiņa aizdevumi, kas paredzēti negaidītu naudas grūtību risināšanai, tādēļ tos nevajadzētu jāapsver visas alternatīvas (aizņēmums no draugiem, iekrājumu veidošana), bet, ja tomēr kredīts ir nepieciešams, ir jāaizņemas atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju.

Ātrie aizdevumi ir saņemami bez galvotāja – nav nepieciešams piesaistīt cilvēku, kas galvo un tādējādi nodrošina Jūsu aizņēmumu.

Kredīts Jūsu vajadzībām

Atkarībā no Jūsu vajadzībām, internets piedāvā dažādus kredītu veidus!

Ja esat atradis ātro aizdevumu, kura apmērs atbilst jūsu prasībām, pārliecinieties, vai jūs apmierina arī kompānijas piedāvātais atdošanas laiks. Nereti ātrais aizdevums ir jāatmaksā viena mēneša laikā, jāpiebilst gan, ka daži kredīta devēji piedāvā līdz vienam vai diviem gadiem ilgu atdošanas termiņu.

Kopējās klienta izmaksas, izmantojot šo pakalpojumu, veido komisijas maksas par aizdevuma pieprasījuma izskatīšanu, aizdevuma izsniegšanu, aizdevuma noteikumu maiņu, visa aizdevuma pirmstermiņa apmaksu un procentu maksājumi. Komisiju apmēri un citu maksājumu apmēri ir noteikti cenrādī vai līgumā.

SMS kredīta priekšrocības

SMS kredīts ir iespēja saņemt nepieciešamo naudas summu no jebkuras vietas Latvijā, pat tad, ja nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu. Atliek tikai nosūtīt īsziņu ar vēlamo aizdevuma apjomu un termiņu uz aizdevēja norādīto tālruņa numuru. Ja kredītam pieteiksies aizdevēja darba laikā, lēmums par to tiks pieņemts pavisam drīz. Ja tas būs pozitīvs, arī nauda norādītajā bankas kontā tiks ieskaitīta dažu minūšu laikā.

Pirms aizņemties, apdomā, vai Tev kredīts nepieciešams. Iespējams, apdomīgi plānojot tēriņus, Tu no tā vari izvairīties.

 • Vismaz nedēļu fiksē visus savus ienākumus un izdevumus;
 • Pārbaudi savus krājumus – iespējams, Tu regulāri iegādājies to, ko nemaz nepatērē;
 • Izmanto akcijas un atlaides, bet nekļūsti tādēļ izšķērdīgs;
 • Savlaicīgi atliec naudu atvaļinājumam, hobijam un citiem gadījumiem;
 • Mēneša sākumā izvēlies prioritātes – kuru preču iegāde ir neatliekama, bet kuras var pagaidīt;
 • Neplāno vienā mēnesī vairākus lielus pirkumus;
 • Mēneša tēriņus plāno ar rezervi.

Priekšrocības:

 • pieejams skaidrā naudā
 • iespēja atlikt pamatsummas maksājumu līdz 3 mēnešiem
 • bez nodrošinājuma
 • fiksēts ikmēneša maksājums
 • var piesaistīt galvotāju lielākas summas saņemšanai.