Daily Archives: August 22, 2018
You are browsing the site archives by date.
Kā aizdevējs tiek pārliecināts

Tas nav grūti! Jums tikai jāatbilst dažām aizdevēja prasībām, kas dod iespēju saņemt kredītu:

 • Laba kredītvēsture
 • Atbilstošs vecums
 • Regulāri pierādāmi ienākumi
 • Bankas konts un citi sīkumi

Ja Jums ir laba kredītvēsture un regulāri ienākumi (oficiāli), tad Jums nevajadzētu būt problēmām saņemt patēriņa kredītu no vadošajiem aizdevējiem.

Pirms piesakieties kredītam, apskatiet vairākus aizdevēju piedāvājumus! Tā kā riska faktors būs Jūsu ziņā, Jūs iegūsiet zemāku procentu likmi, lielāku kredīta summu un ilgāku atmaksas termiņu. Jums ir jābūt īpaši uzmanīgiem ar kredīta atmaksas grafiku.Ir ieteicams aizņemties tikai tik daudz, cik Jums patiešām nepieciešams un ko Jūs pēc tam spēsiet viegli atmaksāt aizdevējam. Šajā gadījumā, ja Jūs neatmaksāsiet kredīta summu, Jūsu kredītvēsture tik sabojāta. Slikta kredītvēsture liegs saņemt jebkādus kredītus un traucēs Jums turpmāk ne tikai kredītu saņemšanai!

Kontrolē savus izdevumus

Sekošana līdzi tēriņiem ir viens no efektīvas budžeta plānošanas soļiem.

Kamēr mēs nezinām, kur tērējam, tikmēr arī nezināsim, kur varam ietaupīt, lai daļu no nopelnītā varam paturēt tikai sev.

ātro kredītu soda procenti

atrais kredits top

atrais kredits totem

ātrie kredīti tiesa

ātro kredītu tops

ātrie kredīti top

ātro kredītu top

atrais kredits uk

ātrais kredīts uzņēmumiem

atrais kredits uz seb banku

ātrais kredīts uzņēmumam

ātrie kredīti uz gadu

ātrie kredīti uz 24 mēnešiem

ātrie kredīti uz vairākiem mēnešiem

ātro kredītu uzraudzība

ātrie kredīti uz ilgāku laiku

Finanšu un ekonomiskā krīze, kas Latviju skāra 2009. gadā, radīja apstākļus, kas ļāva attīstīties dažāda veida nebanku finanšu pakalpojumiem, tajā skaitā ātrajiem kredītiem. Kopš šī laika ātro kredītu nozare ir ievērojami augusi un guvusi lielu popularitāti, par spīti uz tai vērsto kritiku par augstajām procentu likmēm, strauji pieaugošajiem kredītu maksājumiem, kā arī neatbildīgu kreditēšanu.

Finanses

Finanšu sektors pieaug ar lieliskiem darījumiem un konkurenci, kas liek cilvēkiem iesaistīties finanšu sektorā.

Tādēļ visi šie jautājumi tiek vainoti mājokļu krīzes pieaugumā, kas vēl vairāk palielina pieprasījumu pēc ātrajiem kredītiem.

Noteikumi un nosacījumi atbilstības kritērijiem

money

Lai gan ātrie kredīti tiek uzskatīti par ātrāko un vienkāršāko veidu, kā iegūt īstermiņa kredītu, tomēr Jums ir jāievēro konkrēti noteikumi un nosacījumi, kas ir būtiski.

Ātro kredītu nosacījumi ir šādi:

 1. Pieteikuma iesniedzējam jābūt vecumā no 18 gadiem.
 2. Pieteikuma iesniedzējam ir jābūt pilsonim vai nepilsonim ar uzturēšanās atļauju.
 3. Pieteikuma iesniedzējam jābūt regulāram ienākumu avotam
 4. Pieteikuma iesniedzējam jābūt ar aktīvu bankas kontu
 5. Pieteikuma iesniedzējam jābūt ar aktīvu telefona pieslēgumu
 6. Pieteikuma iesniedzējam jābūt ar elektronisko pastu
 7. Pieteikuma iesniedzējam jābūt ar nesabojātu kredītvēsturi

Tāpēc, ja aizņēmējs kvalificējas visiem iepriekš minētajiem kritērijiem, tad viņš/viņa ir tiesīgs aizņemties norādīto summu uz vajadzīgo termiņu. Summas un kredīta jautājumus palīdzēs kredīta kalkulators.

Izmēģiniet pieteikties sūtot SMS un gūstiet jaunu pieredzi…

Pieņemot, ka jau esat pieņēmis lēmumu atkārtoti pieteikties aizdevumam un esat izpētījis visu pieejamo informāciju par komisijas maksas un procentu maksājumiem, iespējams, ka ir vērts izmēģināt pieteikties pakalpojumam “SMS kredīti”, jo to darbības princips ir tieši tāds pats kā jau iepriekš ņemtajam aizdevumam, bet pieeja – nedaudz citādāka. Pieredzējuši kredītspeciālisti uzsver, ka, izmantojot pakalpojumu “SMS kredīti”, Jums nav nepieciešama piekļuve internetam, lai iegūtu papildus finanšu līdzekļus, tādējādi Jūs varat sagatavot drošības spilvenu gadījumiem, kad papildus nauda var būt nepieciešama uzreiz.