Daily Archives: January 24, 2019
You are browsing the site archives by date.
Patēriņa ātrie kredīti

Vēl viens gads drīz beigsies un ekonomiskā krīze bojā daudzu mājsaimniecību budžetus, kas spiež cilvēkus meklēt patēriņa vai ātros kredītus, lai izkļūtu no finanšu grūtībām. Cilvēku skaits, kuri izmanto īstermiņa finanšu atbalstu, pieaug un vairākums tam piesakās, tuvojoties mēneša beigām. Tādēļ patērētāju skaits, kas izvēlas ātros kredītus, ir dubultojies pēdējo mēnešu laikā, jo cilvēki cīnās ar savu pašreizējo sadzīves stresu. Ir pieņemti virkne likumi, kas ir atvieglojuši dzīvi patērētājiem – zemākas procentu likmes, izdevīgāki nosacījumi, bezprocentu risinājumi aizdevumā un vēl, un vēl.

Derīgi zināt patērētājam

Maksājuma kartes

Ātrais kredīts ir tikai viens no risinājumiem, kad nepieciešama nauda. Ātrais kredīts nav vienīgais risinājums, kad nepieciešama nauda. Ātrais kredīts var būt palīgs, bet ne vienmēr un ne tikai.

Pieaugošā ātro kredītu pieprasījuma iemesli

Nauda

Kādi ir pieaugošā ātro kredītu pieprasījuma iemesli? Galvenie iemesli tam galvenokārt ir pieaugošās degvielas cenas un pieaugošās pārtikas cenas, no kā ir cietuši daudzi patērētāji. Pieaugot inflācijai pieaug arī precu cenas, bet algas paliek tādas pašas vai samazinās, jo mēs dzīvojam Latvijā. Tas noteikti ir palielinājis aizdevēju skaitu finanšu nozarē, kas piedāvā īstermiņa kredītus.

Kas ir kredīta pagarināšana?

500 eiro patēriņa kredīts

Ja Tu jau laikus zini, ka nevarēsi atmaksāt paņemto kredītu laikā, Tev ir iespēja pagarināt kredīta atmaksas termiņu uz noteiktu laiku – parasti līdz 30 dienām. Šis ir maksas pakalpojums, un Tev par vēlmi pagarināt savu kredīta atmaksas laiku ir jāinformē kredītdevējs.