Kā aizdevējs tiek pārliecināts

Tas nav grūti! Jums tikai jāatbilst dažām aizdevēja prasībām, kas dod iespēju saņemt kredītu:

  • Laba kredītvēsture
  • Atbilstošs vecums
  • Regulāri pierādāmi ienākumi
  • Bankas konts un citi sīkumi

Ja Jums ir laba kredītvēsture un regulāri ienākumi (oficiāli), tad Jums nevajadzētu būt problēmām saņemt patēriņa kredītu no vadošajiem aizdevējiem.

Pirms piesakieties kredītam, apskatiet vairākus aizdevēju piedāvājumus! Tā kā riska faktors būs Jūsu ziņā, Jūs iegūsiet zemāku procentu likmi, lielāku kredīta summu un ilgāku atmaksas termiņu. Jums ir jābūt īpaši uzmanīgiem ar kredīta atmaksas grafiku.Ir ieteicams aizņemties tikai tik daudz, cik Jums patiešām nepieciešams un ko Jūs pēc tam spēsiet viegli atmaksāt aizdevējam. Šajā gadījumā, ja Jūs neatmaksāsiet kredīta summu, Jūsu kredītvēsture tik sabojāta. Slikta kredītvēsture liegs saņemt jebkādus kredītus un traucēs Jums turpmāk ne tikai kredītu saņemšanai!

Kontrolē savus izdevumus

Sekošana līdzi tēriņiem ir viens no efektīvas budžeta plānošanas soļiem.

Kamēr mēs nezinām, kur tērējam, tikmēr arī nezināsim, kur varam ietaupīt, lai daļu no nopelnītā varam paturēt tikai sev.

ātro kredītu soda procenti

atrais kredits top

atrais kredits totem

ātrie kredīti tiesa

ātro kredītu tops

ātrie kredīti top

ātro kredītu top

atrais kredits uk

ātrais kredīts uzņēmumiem

atrais kredits uz seb banku

ātrais kredīts uzņēmumam

ātrie kredīti uz gadu

ātrie kredīti uz 24 mēnešiem

ātrie kredīti uz vairākiem mēnešiem

ātro kredītu uzraudzība

ātrie kredīti uz ilgāku laiku

Finanšu un ekonomiskā krīze, kas Latviju skāra 2009. gadā, radīja apstākļus, kas ļāva attīstīties dažāda veida nebanku finanšu pakalpojumiem, tajā skaitā ātrajiem kredītiem. Kopš šī laika ātro kredītu nozare ir ievērojami augusi un guvusi lielu popularitāti, par spīti uz tai vērsto kritiku par augstajām procentu likmēm, strauji pieaugošajiem kredītu maksājumiem, kā arī neatbildīgu kreditēšanu.

Post Navigation