Kāpēc pieteikties patēriņa kredītam internetā?

Patēriņa kredīts ir viens no labākajiem veidiem, kā tikt pie palielas naudas summas bez pārāk lieliem pūliņiem. To iespējams izmantot pēc saviem ieskatiem – piemēram, lai dotos ceļojumā, izremontētu dzīvokli, iegādātos auto vai apmaksātu slimnīcas rēķinus. Patēriņa kredītu iespējams saņemt arī internetā. Šajā rakstā apskatīsim priekšrocības un iemeslus tam, lai aizņemtos patēriņa kredītu internetā.

Kādēļ pieteikties patēriņa kredītam internetā

Nauda

  • Iespēja salīdzināt piedāvājumus – patēriņa kredītu procentu likmes un citas saistītās izmaksas (piemēram, līguma noslēgšanas maksu) viegli salīdzināt internetā. Doties uz banku vai kredītdevēja biroju nebūt nav nepieciešams – pietiks ar to, ka apmeklēsit bankas vai kredītdevēja mājaslapu vai kādu salīdzināšanas portālu.
  • Var pieteikties jebkurā laikā – bez jau minētās iespējas salīdzināt piedāvājumus, vērā ņemama priekšrocība, piesakoties patēriņa kredītam internetā, ir tāda, ka tam var pieteikties jebkurā laikā. Pieteikumu varat nosūtīt kaut vai vienos naktī, un to visbiežāk izskatīs dažu darbadienu laikā vai ātrāk.
  • Ietaupīt laiku – nav jādodas uz banku; visi dokumenti tiek aizpildīti elektroniski, tādēļ mazāka iespēja kļūdīties, vieglāk norādīt datus. Arī atteikuma gadījumā tiksit informēts elektroniski, tādēļ nebūsit velti apmeklējis kādas iestādes.
  • Pakalpojuma specifika – arī ātros kredītus iespējams noformēt internetā, taču tie ir daudz, daudz neizdevīgāki par patēriņa kredītu. Patēriņa kredīts ir viens no izdevīgākajiem kredīta veidiem – izdevīgāks par ātrajiem kredītiem, procentu likmes labākas nekā lombardos, bet pats patēriņa kredīts nav daudz dārgāks par hipotekāro kredītu.

Patēriņa kredīts līdz ar tā pieejamību internetā ir kļuvis plašāk un vieglāk pieejams. Tāpat kā tas ir ar ātrajiem kredītiem, šāda pieejamība var izraisīt t.s. “kompulsīvu aizņemšanos”, kad indivīdi aizņemas, īpaši nepadomājot par to, vai varēs atdot. Tas notiek tieši tādēļ, ka aizņemties ir ļoti viegli (un zināmā mērā arī kredītdevēju dēļ – tie mēdz pietiekami nepārbaudīt spēju atdot). Esiet apdomīgs, un neļaujiet patēriņa kredīta ērtumam, izdevīgumam un citām tā lieliskajām īpašībām sajaukt jums prātu.

Post Navigation