Kredītu piedāvājums privātpersonām

NaudaPatēriņa kredīts, tautā saukts arī par ātro vai SMS kredītu, ir īstermiņa aizdevums, kuram netiek piemērota ķīla un nav nepieciešams galvotājs.

Patēriņa kredīts privātpersonām, ir viens no risinājumiem, kā izkļūts no īslaicīgām finansiālām grūtībām, kas varētu rasties, piemēram, ieturētas vai kavētas darba samaksas, neparedzētu ārstēšanās izdevumu vai citu neparedzētu izdevumu dēļ.

Latvijā, patēriņa kredītus privātpersonām, izmanto visu vecuma kategoriju cilvēki, kuri atrodas vecuma robežas no 18 līdz 75 gadi, jo neparedzēti izdevumi, vai finanšu grūtības var rasties ikvienam.

Patēriņa kredīts tiek piešķirts ikvienam, kurš:

  • Atrodas vecuma robežas no 20 – 75 gadu vecumam (daži aizdevēji piedāvā aizdevumu arī no 18 gadiem)
  • Ir Latvijas Republikas pilsonis vai patstāvīgs iedzīvotājs
  • Saņem regulārus ienākumus
  • Ir izveidojis bankas kontu kādā no Latvijas bankām
  • Kuram ir aktīvs mobilā tālruņa numurs un e-pasta adrese

Patēriņa kredīts privātpersonām parasti tiek piešķirts lielumā no 1 līdz pat 3000 eiro uz atmaksas termiņu no 14 dienām līdz 5 gadiem, atkarībā no katra aizdevēja piedāvājuma un nosacījumiem.

Aizņemoties patēriņa kredītu pirmo reizi, aizdevuma summas lielums un atmaksas termiņa garums var atšķirties no tā, kas tiek piedāvāts, ja aizņematies atkārtoti, tāpēc, ja jums ir nepieciešam lielāka naudas summa uz ar ilgāku atmaksas termiņu, pirms aizņemšanās būtu ieteicams kārtīgi izpētīt aizdevēju piedāvājums.

Post Navigation