Meklē galvojumu?

Galvojumi ir firma, kas piedāvā sniegt galvojumu par jūsu maksātspēju. Faktiski šī mājaslapa pārbauda to, cik lielu aizdevumu varat atļauties. Reģistrējoties portālā, uzņēmuma analītiķi izvērtē jūsu maksātspēju, un, vadoties pēc jūsu maksātspējas, nosaka “galvojuma limitu”, kas nosaka, cik lielu summu uzņēmums gatavs galvot, kad saņemat kredītu. No šāda pakalpojuma galvenais ieguvums ir tāds, ka kredītdevēji var jums panākt pretim ar labākiem kredīta nosacījumiem, jo samazināt kredītdevēja risku.

Iespējams visnotaļ viegli saņemt galvojumu, kas, šķiet, ir arī ar tīri likumisku spēku (t.i., ja nespēsit nokārtot saistības pret kredītdevēju, tad to jūsu vietā izdarīs galvotājs). Galvojumi galvenais trūkums ir tāds, ka pakalpojumam faktiski ir vērtība tikai pie sadarbības partneriem, savukārt vietās, kur par šo iestādi nav dzirdējuši (piemēram, bankās), iespējams, ka par jūsu degsmi tikai nobrīnīsities.

Vai vērts reģistrēties galvojumi.lv?

Ja vēlaties saņemt pakalpojumus no kāda no galvojumi sadarbības partneriem – tas ir, Iespēju kredītā, Ātrajā SMS kredītā, Best līzingā, Finanza vai Eastcon līzingā, tad, reģistrējoties šim pakalpojumam, palielinās jūsu iespēja saņemt aizdevumu pie šiem kredītdevējiem. Tāpat pastāv iespēja, ka saņemsit labākus nosacījumus, vai arī tiks uzlaboti nosacījumi vismaz kredītriska summas apmērā (piemēram, ja galvojums ir 1000 eiro, tad 2000 eiro kredīts sastāvēs no galvotā un no negalvotā, t.i., procentu uzlabojumi attiektos tikai uz otru 2000 eiro pusi).

Principā mājaslapas biznesa modelim ir šādas tādas problēmas: 1) nekas nav drošs, t.i., kredītdevēji būs tiesīgi kredītu atteikt arī, ja jums būs sagatavots galvojumi.lv pozitīvākais vērtējums; 2) ja kredītu nespēsit nomaksāt, kļūsit par parādnieku šajā mājaslapā; 3) lai gan mājaslapa izskatās diezgan labi, līgumā ir drukas kļūdas, turklāt jums jāmaksā 8 eiro komisijas nauda arī tad, “Ja maksājuma pamatojumā informācija tiks norādīta neprecīzi, reģistrācija netiks veikta un iemaksātā naudas summa netiks atgriezta,” kas varētu liecināt par to, ka šim kantorim ir svarīgi katri 8 eiro, ko kāds netīšām ieskaita viņu bankas kontā.

Post Navigation