Viacredit patēriņa kredīts

Ātrie patēriņa kredīti ir labs naudas ieguves veids, ja zināt, ka spēsiet to atmaksāt salīdzinoši īsā termiņā. VIACredit piedāvā izdevīgus nosacījumus patēriņa kredītiem, lai palīdzētu Jums realizēt savas ieceres, kurām, iespējams, nepieciešami tikai finanšu līdzekļi, lai tie izdotos.

Pieteikties ViaCredit patēriņa kredītam

Piemērs: Aizdevums EUR 500, ikmēneša maksājums EUR 68.08, Komisija par aizdevuma izsniegšanu EUR 0.00 (bezmaksas), kopējā atmaksājamā summa ar procentiem EUR 816.92 un GPL 166.12%. Tas nozīmē, ka kopējā pārmaksa par aizdevumu sastāda 63.38%.

Saņemt patēriņa kredītu

Cik daudz naudas es varu aizņemties pie VIA Credit

Minimālā summa ir 500 eiro, bet maksimālā – 1500 eiro. Taču tas, ka piesakāties uz maksimālo summu, negarantē, ka tā Jums tiks piešķirta – VIACredit rūpīgi izvērtē Jūsu kredītspēju. Var gadīties, ka Jums tiek piedāvāta mazāka summa, nekā esat gribējis saņemt. VIACredit nav pienākums izskaidrot atteikuma vai samazinājuma iemeslu.

Cik ilgā laikā aizdevums ir jāatmaksā? Kredīts tiks Jums izsniegts uz laiku no 3 līdz 12 mēnešiem. Ja saprotat, ka atdot kredītu noteiktajā laikā kļūst grūti vai nav iespējams, obligāti griezieties pie aizdevēja, zvanot pa klientu apkalpošanas tālruni vai rakstot e-pastu, lai kopīgi rastu risinājumu Jūsu situācijai.

Vai ir nepieciešams iesniegt kādus dokumentus? Nē, nav vajadzīga ne izziņa no darba vietas, ne ķīla, ne galvojums – Jums ir tikai jāatbilst VIACredit prasībām, jābūt kontam kādā no LR bankām un aktīvam mobilā tālruņa pieslēgumam.

Vai varu saņemt kredītu, ja man ir nenomaksāt kredīts citā iestādē? Jā, ja neesat kavējis citus maksājumus, tad varat aizņemties pie VIACredit. Jums var būt kredīts gan bankā, gan citā nebanku iestādē, un tas nav iemesls, lai nesaņemtu aizdevumu šeit. Aizdevēju interesē tikai nokārtotās parādsaistības jeb Jūsu kredītvēsture – tas, cik apzinīgi esat aizņēmies pagātnē.

Kā aizņemties pie VIACredit

Via CreditVispirms ir jāaizpilda reģistrācijas anketa. Lai to varētu izdarīt, jau iepriekš jāzina, ka Jums jābūt LR iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem ar pastāvīgiem, regulāriem ikmēneša ienākumiem un bez kavētiem kredītu maksājumiem.

Pēc reģistrācijas Jums jāpārskaita 1 cents uz VIACredit norēķinu kontu, lai kompānija uzzinātu Jūsu bankas konta numuru un spētu pārskaitīt aizdevumu uz šo kontu arī turpmāk.

Nākamais solis jau ir aizdevuma pieteikums – to varat izdarīt savā klienta profilā. Izvēlieties aizdevuma veidu, gribēto summu un termiņu. Uz tālruni atnāks SMS ar autorizācijas kodu, kas jāievada norādītajā laukā.

Pēc pieprasījuma saņemšanas VIACredit izvērtē Jūsu prasību un sniedz pozitīvu vai negatīvu atbildi. Ja tā ir pozitīva, naudu saņemsiet jau 15 minūšu laikā, ja Jums ir atvērts bankas konts Swedbank, DNB bankā, Citadele bankā, Nordea vai Norvik bankā. Citos gadījumos pārskaitījums var aizņemt ilgāku laiku, taču ne ilgāku par vienu darba dienu.

Aizņemties kredītu jau tagad

Uzzināt vairāk

Lai saņemtu VIA Credit aizdevumu, nepieciešamas tikai dažas minūtes.

Kādu kredītus kredītus piedāvā VIACredit

Lai pielāgotos klientu vajadzībām, VIACredit izšķir divus kredīta veidus – naudas kredītu un aizdevumu līdz algai. Tie atšķiras a summas lielumu un atmaksas termiņu. Vienlaikus divus aizdevumus saņemt nav iespējams, tomēr, ja esat paņēmis vienu un atmaksājis to vismaz par pusi, neapsteidzot maksājumu grafiku, tad varat pretendēt uz otru.

  • Kas ir naudas kredīts?

Šis ir kredīts lielākiem plāniem, jo ietver sevī aizdevumu līdz pat 1500 eiro. Jūsu ērtībai tiek piedāvāts saskaņot Jūsu iespējas ar ikmēneša maksājumu apjomu – VIACredit sadala Jūsu kopējo līguma summu vienādos maksājumos Jūsu izvēlētā laika periodā – no 3 līdz pat 12 mēnešiem. Tādējādi varat līdzsvarot savus ienākumus un izdevumus.

  • Kas ir aizdevums līdz algai?

Šī iespēja noderēs, ja nepieciešams neliels naudas daudzums. Pirmajā reizē varat saņemt līdz 200 eiro, otrajā – līdz 300 eiro, bet trešajā – līdz 500 eiro.

Aizņemieties no ViaCredit atbildīgi!

Post Navigation